Sprzedaż części używanych

Sprzedaż części używanych

Prowadzimy sprzedaż części zamiennych do samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów, czy innych pojazdów. Udostępniamy sprawdzone podzespoły z gwarancją rozruchową. Znajdziesz u nas części zamienne do niemal wszelkiego typu pojazdów bez względu na markę. Jeśli szukasz oryginalnych części do starszych modeli w przystępnej cenie, to koniecznie sprawdź naszą ofertę poniżej.

Sprzedaż części samochodowych Ciechanów 

Zapotrzebowanie na części zamienne na rynku motoryzacyjnym jest ogromne. Często jednak ceny oryginalnych części samochodowych są tak wygórowane, że stanowią znaczny procent wartości pojazdu. Świetnym przykładem jest skrzynia biegów, która może kosztować nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Do tego oryginalne komponenty mogą być trudne do zdobycia, szczególnie do bardziej wiekowych modeli pojazdów. 

Na rynku dostępne są również zamienniki, ale i one mają swoje mankamenty. Są tańsze, ale nie zawsze idealnie są dopasowane co całości układu, a do tego bywają mniej wytrzymałe od oryginalnych podzespołów. 

Nasza oferta używanych części samochodowych to szeroki wybór oryginalnych części zamiennych do nowszych czy starszych modeli samochodów, motocykli czy ciężarówek. Dostępne są zazwyczaj od ręki, a do tego są testowane w miarę możliwości. Jeśli chcesz dowiedzieć się, czy posiadamy daną część, skorzystaj z naszego formularza kontaktowego lub zadzwoń. 

Jakie części sprzedajemy?

Jakie części sprzedajemy? 

Z racji tego, że skupujemy wszystkie rodzaje pojazdów, a także wszelkie marki z wielu miast (Przasnysz, Płońsk, Raciąż, Gołymin Ośrodek, Mława, Glinojeck czy całej Polski), mamy do dyspozycji bardzo szeroki wybór części zamiennych. Demontażu dokonują wyłącznie fachowcy, którzy dbają o staranne wymontowanie podzespołów z pojazdu. Następnie poszczególne komponenty czy układy są sprawdzane i weryfikowane pod kątem stanu technicznego, zużycia czy poprawności działania – oczywiście testy są wykonywane zgodnie z możliwościami technicznymi. Nie każdą część można rozebrać na czynniki pierwsze.  

Wyselekcjonowane części są grupowane markami, rodzajami i starannie katalogowane, dlatego szybko możemy sprawdzić, czy mamy na stanie dany podzespół. Mamy do dyspozycji części do takich marek jak: 

  • BMW, 
  • Nissan, 
  • Opel, 
  • Kia, 
  • Audi, 
  • VW, 
  • oraz wielu marek samochodów ciężarowych, autobusów czy motocykli. 

Nasza specjalizacja nie ogranicza się wyłącznie do samochodów czy jednośladów, dlatego sprawdź przez kontakt, czy mamy części do ciągników lub innych pojazdów mechanicznych. 

Dlaczego warto kupić części w szrocik.com? 

Zakup części u nas jest bardzo opłacalny, ponieważ dysponujemy oryginalnymi częściami z rozsądnej cenie. Do tego są to wielokrotnie komponenty, układy, czy podzespoły do modeli samochodów rzadkich lub dawno wycofanych z produkcji. Dzięki zakupowi elementu u nas, oszczędzasz pieniądze i otrzymuje część kompatybilną ze swoim pojazdem. 

Nasze części są testowane i sprawdzane pod względem technicznym i funkcjonalnym (na tyle, ile jest to możliwe), dlatego dajemy gwarancję rozruchową na zakupione podzespoły. Chcesz wiedzieć więcej o gwarancji? Skontaktuj się z nami. 

Oczywiście po części czy całe układy można zgłosić się osobiście, celem sprawdzenia ich i odbioru. Świadczymy również usługę wysyłki kurierem, dlatego nawet w przypadku dużej odległości możesz skorzystać z naszej szerokiej oferty. 

Więcej szczegółów podamy przez kontakt e-mail lub telefonicznie. Zapraszamy. 

Masz pytania? Skorzystaj z formularza kontaktowego

Jeśli masz konkretne pytania dotyczące sposobu złomowania pojazdu, jego sprzedaży czy dostępności części, skorzystaj z naszego formularza kontaktowego. Podając parametry pojazdu takie jak: marka, model, stan techniczny możesz uzyskać wycenę jego zakupu. Przez formularz kontaktowy uzyskasz bardzo szybko informacje również o zakupie części samochodowych. Podaj model, markę, rok produkcji pojazdu, opisz interesujące Cię części, a my sprawdzimy ich dostępność i możliwość pozyskania. Nie zapomnij podać nam danych niezbędnych do kontaktu. Zostaw nam swój numer telefonu, e-mali oraz podstawowe dane, a my skontaktujemy się z Tobą w dogodnej formie dla Ciebie.*Pola zaznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.

Możesz również napisać do mnie na e-mail lub zadzwonić