Używane części samochodowe

Używane części samochodowe prosto z auto szrotu

Auto szrot Szrocik w Ciechanowie prowadzi sprzedaż części używanych do samochodów. Pozyskujemy je ze skupowanych przez nas i złomowanych pojazdów. Wymontowane podzespoły są godne uwagi z racji na wiadome pochodzenie, profesjonalny demontaż, stan, a także niską cenę. Na każdą sprzedawaną część używaną do samochodów udzielamy gwarancji rozruchowej. Zyskujesz pewność, że kupujesz sprawdzone podzespoły z legalnego auto szrotu!

Oszczędzaj na naprawach – kupuj używane części samochodowe

Ceny i dostępność nowych części samochodowych oraz jakość zamienników wielokrotnie pozostawiają wiele do życzenia. Efektem tego jest strata czasu na ich szukanie, a także pieniędzy na często niedopasowane elementy. Czy jest więc jakieś rozwiązanie tego problemu? Oczywiście! Wyjściem z tej sytuacji jest zakup używanych części samochodowych z legalnego źródła, jak nasz auto szrot.

Używane części samochodowe w dobrym stanie, które są we właściwy sposób zdemontowane, nadają się do ponownego wykorzystania. Wielokrotnie są one lepiej wykonane, niż nowe zamienniki. Używane części pomagają w naprawie nowych, jak i starszych pojazdów. Podzespoły w naszej ofercie dostępne są do wielu marek i modeli samochodów, motocykli, ciężarówek, czy też autobusów.

Sprzedaż części używanych do samochodów umożliwia nam na wprowadzanie do ponownego obiegu oryginalnych podzespołów. W ten sposób zwiększamy możliwości nabycia elementów niezbędnych do naprawy auta. Jednocześnie wpływamy pozytywnie na ekologię, zmniejszając zapotrzebowanie na nowe podzespoły i dając drugie życie sprzedawanym używanym częściom samochodowym.

Dowiedz się więcej o auto złomowaniu

Jakie części sprzedajemy?

Jakie używane części samochodowe znajdziesz w auto szrocie? 

Aby używane części samochodowe mogły być ponownie wykorzystane, muszą być profesjonalnie zdemontowane. Nasz auto szrot zajmuje się tym każdego dnia, a za poszczególne etapy prac odpowiadają wykwalifikowani pracownicy. Wymontowane podzespoły poddawane są weryfikacji pod kątem stanu technicznego, stopnia zużycia oraz funkcjonowania. Testy przeprowadzane są na miarę możliwości, jakimi dysponuje nasz auto szrot. Trzeba przy tym pamiętać, że niektóre podzespoły są na tyle złożone, nie sposób każdy sprawdzić pod każdym względem. Dlatego w Szrociku w Ciechanowie, prowadząc sprzedaż części używanych, udzielamy gwarancji rozruchowej.

W Szrociku znajdziesz używane części samochodowe do pojazdów wielu marek. Są one łatwo i szybko dostępne z uwagi na fakt, że każdy z podzespołów jest katalogowany. Prowadzimy sprzedaż części używanych do samochodów m.in. BMW, Volkswagen, Skoda, Seat, Toyota, Opel, Nissan, Kia, Hyundai. Znajdziesz u nas podzespoły także do modeli pojazdów innych marek, ale także motocykli, samochodów ciężarowych, autobusów, a nawet ciągników.

Sprawdź prowadzony przez nas skup aut!

Kup używane części samochodowe w Szrociku

Szukasz sprawdzonych używanych części do swojego pojazdu? Sprawdź, czy znajdziesz je w naszym auto szrocie w Ciechanowie. Sprzedaż części używanych do samochodów to jedna z naszych kluczowych usług. Oferujemy naszym klientom oryginalne podzespoły pochodzące ze skupowanych i zdemontowanych aut, motocykli, samochodów ciężarowych, ciągników oraz autobusów. Dzięki temu posiadamy bogaty wybór używanych części do pojazdów wielu marek.

Prowadzimy sprzedaż części używanych do samochodów zarówno stacjonarnie, jak i wysyłkowo. Możesz je kupić bezpośrednio w naszym auto szrocie w Ciechanowie. Jeśli interesuje Cię jakaś konkretna część, a masz do nas za daleko, skontaktuj się z nami! Wyślemy Ci zdemontowane podzespoły kurierem! Będą one zapakowane z należytą starannością, aby podczas transportu nie zostały uszkodzone.

Każda sprzedawana w naszym auto szrocie używana część samochodowa jest weryfikowana. Udzielamy na nią gwarancji rozruchowej. Wszystkie sprzedawane używane części do samochodów pochodzą z pewnego źródła – zajmujemy się skupem aut oraz legalnym ich demontażem.

Sprawdź naszą ofertę na używane części do samochodów i taniej wyremontuj swój pojazd!

Potrzebujesz więcej informacji? Wypełnij formularz kontaktowy

Chcesz dowiedzieć się, jak przebiega złomowanie samochodów? Szukasz szrotu, który zajmuje się sprzedażą używanych części samochodowych? Skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. Po przesłaniu zapytania do naszego szrotu zapoznamy się z nim najszybciej, jak to możliwe, przygotujemy ewentualną wycenę złomowania pojazdów lub sprzedaży używanych części samochodowych i odpiszemy Ci, lub zadzwonimy do Ciebie!*Pola zaznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.

Zadzwoń do nas lub napisz maila

Stację demontażu pojazdów Szrocik znajdziesz tutaj