Skup Aut

Skup aut używanych Ciechanów

Skupujemy auta z całego powiatu ciechanowskiego oraz do 100km od stacji demontażu

Skup aut używanych

Chcesz sprzedać szybko samochód i otrzymać gotówkę od ręki? Doskonale trafiłeś, ponieważ skupujemy wszelkie pojazdy bez względu na stan i przebieg. Przedział wiekowy lub marka samochodu również nie są problemem. Sprawdź naszą ofertę i dowiedz się, za ile możesz sprzedać nam swój pojazd. W przeciwieństwie do konkurencji rozważymy każdą ofertę. 

Jakie samochody skupujemy?

Jakie samochody skupujemy? 

Dla wielu konkurencyjnych skupów wiek Twojego pojazdu, przebieg, marka, rodzaj czy stan techniczny ma duże znaczenie. U nas każda transakcja jest rozpatrywana indywidualnie i nie odmawiamy obsługi żadnemu klientowi.  

Skupujemy wszelkie typy pojazdów od skuterów, samochodów osobowych po autobusy czy ciągniki rolnicze. Bez względu na to, czy pojazd jest powypadkowy, czy niesprawny technicznie także możesz zaoferować nam jego sprzedaż. Bez znaczenia jest również marka pojazdu, przebieg, jego warunki eksploatacji lub wiek. 

Specyficzne pojazdy? Dla nas to nie problem. 

Dokonujemy skupu pojazdów rolniczych takie jak ciągniki. Nawet wysłużone i wiekowe modele mogą być przedmiotem gotówkowej transakcji. Jednoślady takie jak motocykle nawet trójkołowe również są mile widziane w naszym skupie. Nie zapominamy o autobusach miejskich czy autokarach firm turystycznych. 

Czy skupujemy wyłącznie pojedyncze egzemplarze pojazdów? Absolutnie nie! Zadzwoń do nas, a przedstawimy Ci ofertę flotową, która dotyczy między innymi zalegających autobusów czy samochodów firmowych. 

Przebieg transakcji

Przebieg transakcji 

Na wstępie poznajemy Twój pojazd oraz oczekiwania dzięki krótkiemu wywiadowi np.: telefonicznemu- zachęcamy do korzystania także z formularza kontaktowego na stronie. Po zweryfikowaniu stanu technicznego, wieku, uszkodzeń dokonujemy indywidualnej wyceny pojazdu. 

Po wstępnej rozmowie możesz dostarczyć nam swój pojazd. Masz trudności z transportem samochodu czy innego pojazdu? Skorzystaj z naszej oferty transportu GRATIS do 100 km od stacji demontażowej. W przypadku kasacji pojazdu transport jest wliczony w koszty transakcji. 

Najważniejsza jest jednak nasza oferta – „gotówka od ręki”. Często samochody flotowe, stare nieużytki zalegają na prywatnych posesjach czy terenach firmowych. Bywa i tak, że gotówka potrzebna jest natychmiast ze względu na zakup nowego pojazdu. Dzięki temu, że wypłacamy gotówkę zaraz po wycenie, wracasz do domu z pieniędzmi i nie czekasz na przelewy, księgowanie czy załatwienie formalności typu wyrejestrowanie. Problem braku gotówki czy zalegających pojazdów jest rozwiązany za jednym razem. 

skup aut

Współpraca 

Nasze usługi skupu pojazdów kierowane są do wielu podmiotów – osoby fizyczne, firmy, rolnicy, a nawet instytucje administracyjne. Skupujemy auta między innymi z okolic takich jak: Przasnysz, Płońsk, Raciąż, Gołymin Ośrodek, Mława, Glinojeck czy całej Polski. 

Osoby fizyczne mogą sprzedać nam dowolny pojazd mechaniczny bez względu na stan, markę, przebieg czy kraj pochodzenia pojazdu. Amerykański, brytyjski samochód – dla nas to bez znaczenia. 

Firmy mogą zaoferować nam swoje samochody flotowe. Ciężko sprzedać na własną rękę wyeksploatowane pojazdy służbowe z dużym przebiegiem. My z chęcią dokonamy wyceny i transakcji również samochodów flotowych, limuzyn, pojazdów ciężarowych i dostawczych. 

Zgłosić się do nas mogą rolnicy posiadający znaczne gospodarstwa i dysponujący wysłużonymi ciągnikami. Stare traktory, wyeksploatowane kombajny także mogą stać się przedmiotem skupu. 

Nie zapominamy również o administracji państwowej i rządowej. Skupujemy samochody służbowe służące przedstawicielom gmin, miast, powiatów, województw. Specjalna konstrukcja, wzmocnienia nie będą problemem w skupie. 

Skup aut - wycena samochodu lub innego pojazdu online

Jak dokonujemy wyceny? Skorzystaj z naszego formularza wyceny bez przyjazdu do nas. Uzupełnij takie rubryki jak marka, model, rok produkcji i załącz zdjęcie pojazdu. Wypełnij pola z Twoimi danymi i dołącz dodatkowe informacje typu: powypadkowy, stan blachy, przebieg czy inne istotne czynniki wpływające na wycenę.

Dane kontaktowe*Pola zaznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.

Możesz również napisać do mnie na e-mail lub zadzwonić