Skup aut używanych

Skup aut używanych Ciechanów

Skupujemy auta z całego powiatu ciechanowskiego oraz do 100km od stacji demontażu

Skup samochodów używanych za gotówkę

Posiadasz pojazd, który nie nadaje się do użytku? Jest powypadkowy, albo masz nowy, a stary zalega na parkingu lub podwórku? Prowadzimy skup samochodów używanych w Ciechanowie, więc zgłoś się do nas! Skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń do nas!

Jakie samochody skupujemy?

Gotówka od ręki – skup aut używanych i uszkodzonych przez auto szrot

Sprzedaż używanego samochodu to często loteria. Może ktoś go kupi, może nie. Całość trwa dosyć długo, trzeba bowiem przygotować zdjęcia, opisać pojazd, wystawić ogłoszenie i czekać aż ktoś się zgłosi. Chętnych może być mnóstwo, ale konkretów zero. Szczególnie gdy chodzi o pojazdy stare, uszkodzone, niesprawne. Dlatego nie czekaj, zgłoś się do nas. Nasz auto złom zajmuje się skupem samochodów używanych i rozważy każdą propozycję, a jeśli się dogadamy, dostaniesz gotówkę od ręki. Zaoszczędzisz czas, pieniądze, a także rozwiążesz swój problem ze starym, zalegającym autem.

Dowiedz się więcej o auto złomie

Przebieg transakcji

Skup samochodów używanych – odkupimy od Ciebie każdy pojazd!

Prowadzimy profesjonalny skup samochodów w Ciechanowie, w tym uszkodzonych. Mamy własną legalną stację demontażu pojazdów. Do każdego kontaktu z osobami, które chcą nam sprzedać używany pojazd, podchodzimy indywidualnie, aby obydwie strony były zadowolone z transakcji. Nie zamykamy bram naszego skupu aut używanych na żadną markę i model. Możesz się do nas zgłosić z każdym rodzajem pojazdu, czy to samochodem używanym, ciężarowym, autobusem, motocyklem, skuterem, czy też ciągnikiem rolniczym. O każdym z nich z Tobą porozmawiamy!

Każdego dnia wychodzimy naprzeciw naszym klientom, których interesuje skup aut na złom. Dlatego też przyjmujemy pojazdy stare, wysłużone, uszkodzone oraz nienadające się do dalszej eksploatacji. Skupujemy auta w każdym stanie.

Nasza propozycja skupu samochodów używanych za gotówkę skierowana jest do wszystkich zainteresowanych. Obsługujemy osoby prywatne, firmy, a także instytucje. Przyjmujemy pojazdy stanowiące wyposażenie floty, ale także ciągniki rolnicze, kombajny, autobusy miejskie oraz autokary.

Sprawdź ofertę sprzedaży części używanych

skup aut

Prosty i szybki skup aut za gotówkę – sprawdź, jak to wygląda!

Podejmując się skupu aut na części, zdecydowaliśmy się na kilkuetapowy proces. Rozpoczyna się od Twojego nawiązania kontaktu z nami. Przystępujemy wtedy do wstępnej oceny pojazdu. Podczas rozmowy weryfikujemy samochód pod kątem jego stanu technicznego, a także uszkodzeń. Informacje te pozwolą nam na zaproponowanie Ci skupu auta używanego oraz wysokości gotówki, jaką od nas otrzymasz.

To, co nas wyróżnia spośród innych auto szrotów, to fakt, że za przekazane do nas samochody używane, przekazujemy Ci gotówkę. Nie czekasz na żaden przelew. Otrzymujesz gotówkę, która daje Ci dowolność działania. Możesz ją przeznaczyć na nowy samochód lub całkowicie inny cel. W Szrociku masz pewność, że oddając pojazd na skup samochodów na części, transakcja przebiegnie sprawnie i bezpiecznie.

Z kolei, gdy masz problemy z dostarczeniem do naszego auto szrotu zaproponowanego pojazdu, pomożemy Ci w tym! W obrębie 100 km od naszej lokalizacji oferujemy Ci darmowy transport samochodu używanego do punktu skupu. Jeśli pojazd przekazany jest do nas na złomowanie, wtedy koszt takiej usługi jest wliczony w całą transakcję.

Skontaktuj się z nami!

Przebieg transakcji

Zaufaj profesjonalistom!

Prowadzimy legalnie działającą stację demontażu pojazdów. Nasz auto szrot oferuje także skup aut używanych uszkodzonych i sprawnych. Możesz zatem dostarczyć do nas samochód używany lub skorzystać z naszego transportu – po wcześniejszym kontakcie i uzgodnieniu szczegółów transakcji. Działamy na terenie Ciechanowa, ale prowadzimy skup samochodów uszkodzonych i na części także z miast i okolic: Płońska, Mławy, Przasnysza, Glinojecka, Gołymin-Ośrodek, Raciąż, a nawet z całej Polski.

Kto może skorzystać z usługi skupu samochodów używanych? Każdy! Przyjmujemy pojazdy zarówno od osób prywatnych, jak i firm, instytucji, organów administracji samorządowej, państwowej i rządowej. Zajmujemy się skupem aut uszkodzonych i sprawnych, w tym: osobowych, ciężarowych, ciągników rolniczych, kombajnów, autobusów.

Skup aut - wycena samochodu lub innego pojazdu online

Skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego i zgłoś na skup aut używanych swój pojazd! Skontaktujemy się z Tobą i uzgodnimy szczegóły transakcji!

Dane kontaktowe*Pola zaznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.

Zadzwoń do nas lub napisz maila

Stację demontażu pojazdów Szrocik znajdziesz tutaj