Skup aut Ciechanów

Skup aut używanych i uszkodzonych w Ciechanowie

Jesteś właścicielem auta, które uległo wypadkowi, albo jest niesprawne i nie opłaca się go naprawiać? Nie blokuj nim miejsca na podwórku, w garażu lub na parkingu. Zajmujemy się skupem aut używanych w Ciechanowie. Sprzedaj nam swój pojazd, a my zadbamy o jego profesjonalny demontaż. Ty w zamian otrzymasz gotówkę do ręki! Kuszące, prawda?

Jakie samochody skupujemy?

Sprawdź, jakich samochodów prowadzimy skup

Prowadząc legalnie działającą stację demontażu w Ciechanowie, zajmujemy się również skupem aut używanych. Przyjmujemy w naszym auto szrocie pojazdy uszkodzone, które brały udział w kolizjach i wypadkach. Ubezpieczyciel orzekł szkodę całkowitą Twojego auta? Dla nas to żaden problem.

W naszym auto złomie skupujemy auta używane różnych marek. Przyjmujemy zarówno popularne modele pojazdów, jak i te rzadko spotykane. Posiadasz pojazd, który tylko zajmuje miejsce? Nikt go nie chce kupić? Pomożemy Ci w rozwiązaniu tego problemu. Skontaktuj się z nami i opowiedz, jakie auto posiadasz. Uzgodnimy szczegóły transakcji, aby obydwie strony były z niej usatysfakcjonowane.

Możesz nam zaoferować dowolny pojazd, bez względu na markę, model, stan techniczny, a także przebieg. Co więcej, skupujemy również ciągniki rolnicze oraz motocykle. Każdy zdemontowany pojazd i poddany utylizacji wpływa na ochronę naszego wspólnego środowiska!

Przebieg transakcji

Dlaczego warto skorzystać z oferty skupu samochodów?

Za skorzystaniem z naszej oferty przemawia fakt, iż jesteśmy legalnie działającą stacją demontażu. W ramach naszej działalności prowadzimy skup aut za gotówkę. Nie musisz więc czekać na przelew. Po zakończeniu transakcji otrzymujesz od nas gotówkę do ręki, którą możesz natychmiast wykorzystać lub po prostu zaoszczędzić.

Pomagamy naszym klientom w dostarczeniu pojazdów, które zostały nam zaoferowane w ramach skupu aut uszkodzonych. W obrębie 100 km od Ciechanowa organizujemy nasz własny transport. Przyjedziemy do Ciebie po pojazd i zabierzemy go do punktu skupu aut na części.

Nasza oferta skupu samochodów dotyczy zarówno klientów prywatnych, jak i firmowych. Do naszej stacji demontażu w Ciechanowie przyjmujemy nie tylko pojedyncze pojazdy, ale też całe floty.

skup aut

Jak przebiega skup samochodów w naszym auto złomie?

Wykonaj pierwszy krok i skontaktuj się z nami. Opowiedz nam, jaki posiadasz samochód, a my go wycenimy. Dostarcz do naszego punktu skupu aut używanych swój pojazd. Jeśli nie jest to możliwe, pomożemy Ci w zorganizowaniu transportu. Za sprzedany nam samochód otrzymasz gotówkę do ręki. Prawda, że to proste? Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego i napisz, jaki pojazd chcesz nam zaoferować!

Skup aut - wycena samochodu lub innego pojazdu online

Skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego i zgłoś na skup aut używanych swój pojazd! Skontaktujemy się z Tobą i uzgodnimy szczegóły transakcji!

Dane kontaktowe*Pola zaznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.

Zadzwoń do nas lub napisz maila

Stację demontażu pojazdów Szrocik znajdziesz tutaj